HAKKIMIZDA

2011 yılında Nokta Sürücü Kursu olarak başlamış bulunduğumuz Eğitim Sektörüne Nokta SRC Kursu olarak Gaziantep Şahinbey bölgesinde 2014 yılında faaliyete başlayarak Sürücü Kursu‘nda edindiğimiz tecrübeyi SRC Kursu‘na taşıyoruz. Sadece SRC Belgesi olarak değil, ODY, ÜDY ve Psikoteknik belgelerinde sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile yaptığımız işi seviyor ve üzerimizde ki sorumluluğun farkında olarak yaptığımız işi kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörün öncü ve marka firması olmayı hedeflemiş ve olma yolunda ciddi mesafe almış bir SRC Kursu olarak En İyi SRC Kursu denildiğinde akla ilk gelen Nokta SRC Kursu olmuştur ve olması için de gerek SRC Eğitimi ve SRC Dersleri anlamında diğer firmalara da örnek teşkil etmeye devam etmekteyiz.

Derslerimizi görsel ve uygulamalı olarak göstermekte ve işlemekteyiz. Geliştirmiş olduğumuz modern eğitim ürünleri ile sizlere evinizde işinizde de ders çalışma ve kendinizi deneme imkanını sunuyoruz.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan siz değerli sürücüleri En İyi SRC Kursu ve hatta En İyi SRC Kursu‘nu ziyaret etmeye çay içmeye bekliyoruz.

WhatsApp Destek
0 554 390 70 10